Team

    

Verkoop

Gerard van Gessel

Gerard van Gessel

Accountmanager Bedrijfswagens

06 45 19 4646
gerard.vangessel@man-dealer.nl

Robin Maier

Robin Maier

Accountmanager MAN Trucks

06 51 28 87 58
robin.maier@man-dealer.nl


Verkoopondersteuning

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst.ehv@pon.com

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst.ehv@pon.com

Herbert Boel

Herbert Boel

Verkoop Binnendienst Trucks

06 20 41 55 96
man.binnendienst.mnd@pon.com


Werkplaatsreceptie

Paul Willems

Paul Willems

Werkplaatschef

024-3434579
paul.willems@man-dealer.nl


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Commercieel Directeur

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@man-dealer.nl

Jan Willem van Pommeren

Jan Willem van Pommeren

Bedrijfsleider

06 51 49 70 88
janwillem.vanpommeren@man-dealer.nl

Verkoop

Hugo Jenneskens

Hugo Jenneskens

Accountmanager MAN Trucks

06 133 592 33
hugo.jenneskens@man-dealer.nl


Verkoopondersteuning

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst.ehv@pon.com

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 4282
binnendienst.ehv@pon.com

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst.ehv@pon.com

Herbert Boel

Herbert Boel

Verkoop Binnendienst Trucks

06 20 41 55 96
man.binnendienst.mnd@pon.com

Paul van de Voort

Paul van de Voort

Verkoop Binnendienst


Werkplaatsreceptie

Arjen Gunsing

Arjen Gunsing

Werkplaats Receptionist MAN/VW

026 379 85 00
arjen.gunsing@man-dealer.nl

Bastiaan Arissen

Bastiaan Arissen

Werkplaatschef

026 379 8500
bastiaan.arissen@man-dealer.nl


Onderdelen & accessoires


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Commercieel Directeur

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@man-dealer.nl

Cor Pastoor

Cor Pastoor

Bedrijfsleider

06 533 881 80
cor.pastoor@man-dealer.nl

Verkoop

André Hietland

André Hietland

Accountmanager MAN Trucks

0620159423
andre.hietland@man-dealer.nl


Verkoopondersteuning

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst.ehv@pon.com

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 4282
binnendienst.ehv@pon.com

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst.ehv@pon.com

Herbert Boel

Herbert Boel

Verkoop Binnendienst Trucks

06 20 41 55 96
man.binnendienst.mnd@pon.com

Paul van de Voort

Paul van de Voort

Verkoop Binnendienst


Werkplaatsreceptie

Martin Roesink

Martin Roesink

Werkplaatschef

055 750 1500
martin.roesink@man-dealer.nl

Andre Koldenhof

Andre Koldenhof

Werkplaats Receptionist MAN/VW

055 750 1500
andre.koldenhof@man-dealer.nl


Onderdelen & accessoires

Erik Barendse

Erik Barendse

Magazijnchef

055 750 1501
erik.barendse@man-dealer.nl


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Commercieel Directeur

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@man-dealer.nl

Cor Pastoor

Cor Pastoor

Bedrijfsleider

06 533 881 80
cor.pastoor@man-dealer.nl

Verkoop

Peter Laumans

Peter Laumans

Vestigingsmanager / Accountmanager MAN Trucks

06 22 46 00 67
peter.laumans@man-dealer.nl

Hans Schmeitz

Hans Schmeitz

Accountmanager Bedrijfswagens

06 20 39 22 02
hans.schmeitz@man-dealer.nl


Verkoopondersteuning

Marco van Beek

Marco van Beek

Verkoop Binnendienst Trucks

040 289 4286
man.binnendienst.mnd@pon.com

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst.ehv@pon.com

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst.ehv@pon.com


Werkplaatsreceptie

Roel Niessen

Roel Niessen

Werkplaats Receptionist MAN/VW

046 411 3240
roel.niessen@man-dealer.nl

Maurice Peters

Maurice Peters

Werkplaatschef

046 411 3240
maurice.peters@man-dealer.nl

Patrick Stoelinga

Patrick Stoelinga

Service Manager

06 53 655 731
patrick.stoelinga@man-dealer.nl

Arjan Baks

Arjan Baks

Werkplaats Receptionist MAN/VW

046 411 3240
arjan.baks@man-dealer.nl


Onderdelen & accessoires

Adrie Dijcks

Adrie Dijcks

Magazijnchef

046 411 3240
adrie.dijcks@man-dealer.nl


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Commercieel Directeur

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@man-dealer.nl

Verkoop

Sjors Tijssen

Sjors Tijssen

Vestigingsmanager / Accountmanager MAN Trucks

+31(0)641937097
sjors.tijssen@man-dealer.nl

Stanley Beurskens

Stanley Beurskens

Accountmanager Bedrijfswagens

06-1277 5548
stanley.beurskens@man-dealer.nl


Verkoopondersteuning

Marco van Beek

Marco van Beek

Verkoop Binnendienst Trucks

040 289 4286
man.binnendienst.mnd@pon.com

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst.ehv@pon.com

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst.ehv@pon.com


Werkplaatsreceptie

Dennis Rossel

Dennis Rossel

Werkplaatschef

06 51 27 13 37
dennis.rossel@man-dealer.nl

Ron van Maris

Ron van Maris

Service Manager

06 20 54 96 63
ron.vanmaris@man-dealer.nl

Mitchel Janzen

Mitchel Janzen

Werkplaats Receptionist MAN/VW

077 389 57 17
mitchel.janzen@man-dealer.nl


Onderdelen & accessoires

Peter Hendricks

Peter Hendricks

Magazijnchef

077 389 57 21
peter.hendricks@man-dealer.nl


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Commercieel Directeur

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@man-dealer.nl

Verkoop

Christian Pregled

Christian Pregled

Accountmanager MAN trucks

06 13 90 29 99
christian.pregled@man-dealer.nl

Frank van de Wiel

Frank van de Wiel

Accountmanager Volkswagen Bedrijfswagens

06 11 36 69 69
frank@bedrijfswagencentrumeindhoven.nl

Paul de Bresser

Paul de Bresser

Accountmanager Volkswagen Bedrijfswagens

06 11 38 21 04
paul.de.bresser@pon.com

Harry Broers

Harry Broers

Accountmanager Bedrijfswagens

06 54 30 27 00
harry.broers@man-dealer.nl

Koen Bongers

Koen Bongers

Accountmanager Bedrijfswagens

06-12728313
koen.bongers@man-dealer.nl


Verkoopondersteuning

Marco van Beek

Marco van Beek

Verkoop Binnendienst Trucks

040 289 4286
man.binnendienst.mnd@pon.com

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst.ehv@pon.com

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 4282
binnendienst.ehv@pon.com

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst.ehv@pon.com


Onderdelen & accessoires

Wilco Deinum

Wilco Deinum

Magazijn medewerker

040 289 42 70
wilco.deinum@man-dealer.nl

Jeroen van den Biggelaar

Jeroen van den Biggelaar

Magazijnchef

0402894260
jeroen.vandenbiggelaar@man-dealer.nl

Melle Kluijtmans

Melle Kluijtmans

Magazijn medewerker

0402894260
melle.kluijtmans@man-dealer.nl


Receptie Volkswagen Bedrijfswagens

Danielle Janssen

Danielle Janssen

Werkplaats Receptioniste VW

040 289 4290
daniella.janssen@man-dealer.nl

John van den Heuvel

John van den Heuvel

Werkplaatschef VW

040 289 42 90
john.van.den.heuvel@pon.com

Wouter van Bakel

Wouter van Bakel

Werkplaats Receptionist VW

040 289 4290
wouter.van.bakel@bedrijfswagencentrumeindhoven.nl

Peter van Baast

Peter van Baast

Werkplaats Receptionist VW

040-2894290
peter.vanbaast@man-dealer.nl


Receptie MAN

Harrie Priem

Harrie Priem

Werkplaats Receptionist MAN

040 289 42 60
harrie.priem@man-dealer.nl

Patrick van de Wouw

Patrick van de Wouw

Werkplaats Receptionist MAN

040 289 42 60
Patrick.vandeWouw@man-dealer.nl

Henk Erven

Henk Erven

Werkplaatschef Nieuwbouw

0402894260
henk.erven@man-dealer.nl

Michel van de Sande

Michel van de Sande

MAN Service en Digital Services

040 289 4260
michel.vandesande@man-dealer.nl


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Commercieel Directeur

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@man-dealer.nl

Roel de Greef

Roel de Greef

Bedrijfsleider

06 538 94 095
roel.degreef@man-dealer.nl